Hizmetlerimiz


Hizmetlerimiz


2013 yılında faaliyete başlayan Narlog Lojistik, soğuk hava taşımacılığı (-18 C /+4 C / +18) ihtiyacı olan işletmelerin güvenilir çözüm ortağı olmak üzere yola çıkmıştır.

Soğuk hava taşımacılığında termine uymanın ve gıda güvenliğinin öneminin farkında olarak güvenilir çözüm ortağı olmak için;

Lojistik Departmanınız olarak hareket ederiz

Filomuzun tamamının özmal ve frigolu (-18 C /+4 C çift rejim) araçlardan oluşmasına dikkat edip, Siz değerli iş ortaklarımızın Lojistik Departmanı gibi hareket ederiz.

Franchise ve Parsiyel Taşımacılık yaparız

Öncelikli faaliyet alanımız olan franchise lojistiğine odaklanmakla birlikte sürekliliği olacak parsiyel taşımacılığı hizmetleri de sunarız,

Depolama Hizmeti sunarız

İstanbul, İzmir, Ankara’da bulunan soğuk hava depolarımızla soğuk ve donuk depolama hizmeti verebiliriz.

Makro ve Mikro Dağıtım yaparız

75 ilimizde makro dağıtım; biri İstanbul olmak üzere 9 ilimizde de (İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Adana, Bursa, Konya ve Kayseri) mikro dağıtım hizmeti sunarız.

Sevkiyat Sıklığı ile çalışırız

Doğu ve Güney Doğu Anadolu’ya haftada 2 sevkiyat; diğer tüm bölgelere en az 3 sevkiyat sıklığı ile çalışır, en uzak noktaya 2 günde teslimat yapabiliriz.

Kaptanlarımızı Özenle Seçeriz

Kaptan kadromuzu sadece araç kullanan değil, gıda güvenliğinin, müşteri iletişiminin, yasa ve mevzuata uygun hareket etmenin, planlama ve terminin, çözüm odaklı olmanın bilincinde olan ve buna göre hareket eden kişilerden seçip, bu yönde gelişimlerini sağlarız.

İşbirliği Talebi